Oferta firmy Autokamil

Naprawy pojazdów i motocykli

Naprawiamy samochody i motocykle wszystkich marek. Wśród naszych usług znajdą Państwo: blacharstwo, lakiernictwo, mechanikę pojazdów, sprawdzanie klocków hamulcowych, wymianę olejów i płynów czy też usługi doradcze.

Przystosowanie pojazdów dla niepełnosprawnych

Z myślą o osobach niepełnosprawnych przygotowaliśmy w naszej ofercie rozwiązania, dzięki którym będą mogły one poruszać się samodzielnie po drogach. Przerobione przez nas samochody są w pełni bezpieczne oraz gwarantują komfort jazdy.

Wulkanizacja

Zajmujemy się naprawą i wymianą opon oraz przekładaniem i geometrią kół. Gwarantujemy, że każda wykonana przez nas praca odznacza się starannością i najwyższą jakością. 

Klimatyzacja

Oferujemy usługi zakładania, czyszczenia oraz wymiany klimatyzacji, a także zajmujemy się jej naprawą.

Sprowadzanie motocykli

Na życzenie naszych Klientów zajmujemy się sprowadzaniem motocykli z krajów Unii Europejskiej. Wystarczy tylko podać markę lub preferencje, a znajdziemy wymarzony motocykl.

Renowacja zabytkowych aut i motocykli

Kochamy stare auta i motocykle i dobrze wiemy jak o nie dbać. Dlatego w naszej ofercie zawarliśmy usługi skierowane do właścicieli zabytkowych pojazdów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu renowacji i ochrony każdy pojazd będzie służył latami.

Inne nietypowe

Jeżeli mają Państwo pytania lub szukają usługi nietypowej dla swojego samochodu lub motocykla, zapraszamy do kontaktu z firmą Autokamil.